Unde pot merge sa iau extrasul de cont?

Astfel poti face rost de extrasul de cont

Extrasul de cont se obtine pe loc, mergand cu actul de identitate in cea mai apropiata agentie a bancii unde ai contul de incasare venit cu card atasat, sau si mai simplu accesand serviciul de internet banking.

Mai jos puteti gasi cea mai apropiata unitate a bancii la care incasati venitul.

Banca Adresa web
BRD https://www.brd.ro/instrumente-utile/agentii-si-atm-uri
BCR https://www.bcr.ro/ro/retea-unitati
Raiffeisen Bank https://www.raiffeisen.ro/retea-unitati
Banca Transilvania https://www.bancatransilvania.ro/retea_unitati/
Garanti Bank http://www.garantibank.ro/en/about_us/branch_atm_locations.html
Banc Post https://www.bancpost.ro/Bancpost/Despre-Bancpost/Cautare-Locatie
Alpha Bank https://www.alphabank.ro/ro/sucursale/sucursale.htm
Banca Carpatica https://www.carpatica.ro/index.php?option=com_content&view=article&id=237&Itemid=295
ING https://www.ing.ro/ingb/ing-in-romania/sucursale.html
CEC Bank http://www.bancibancomate.ro/filiale-unitati-agentii/cec-bank-casa-de-economii-si-consemnatiuni
Unicredit Tiriac http://www.bancibancomate.ro/filiale-unitati-agentii/unicredit-tiriac-bank
Piraeus Bank http://www.bancibancomate.ro/filiale-unitati-agentii/piraeus-bank-romania/bucuresti/sector-1
Intesa Sanpaolo Bank https://www.intesasanpaolobank.ro/contact?judet=BUCURESTI
OTP Bank http://www.otpbank.ro/en/about-us/local-network/network-map/index.html
Credit Europe Bank http://www.crediteurope.ro/retea/Bucure%C5%9Fti/
Libra Bank http://www.bancibancomate.ro/filiale-unitati-agentii/libra-internet-bank
Whatsapp
Messenger